Pri výbere zabezpečovacieho systému radi poradíme a usmerníme Vás. Pri každej realizácií postupujeme zásadne v jednotlivých krokoch, ktoré si teraz predstavíme.

Základom úspechu je vždy mať správny návrh, resp. projekt.

Krok č. 1 – Obhliadka a návrh systému

Prvá fáza je z pravidla najdôležitejšia. Spočíva obhliadkou daného objektu a spoločnou konzultáciou. Práve tu sa snažíme pochopiť Vaše požiadavky a predstavy, čo je pre Nás veľmi dôležité a podstatné.
Následne po dôkladnom uvážení navrhneme celkový systém, ktorý optimalizujeme na správne využitie.

Krok č. 2 – Realizácia systému

V tejto časti buď nastupujú montážny pracovníci, pokiaľ máte hrubú stavbu a treba potiahnuť kabeláž, alebo k Vám príde realizačný tím, ktorí nainštalujú jednotlivé komponenty a zapoja celý systém. Vieme zvládnuť aj neštandardné požiadavky ako prácu v noci, vo výškach alebo cez víkendy či sviatky. Všetko je len vecou dohody a my sa bez problémov prispôsobíme.

Krok č. 3 – Záverečná konfigurácia

V tomto poslednom kroku sa zameriavame na celkovú funkčnosť systému a revízne správy. Po záverečnej rekapitulácií zo zákazníkom a zaškolením, odovzdávame prevádzkovú knihu, revíznu správu a považujeme realizáciu projektu za skončenú.

Krok č. 4 – Pravidelná údržba a servis

Medzi naše mnohé benefity, patrí aj informovať Vás so pravidelných údržbách, takže nebudete už musieť myslieť kedy je termín nasledujúcej údržby. Nonstop servis, 24 hodín 7 dní v týždni zabezpečí naozaj komplexnú starostlivosť o Váš kamerový alebo zabezpečovací (alarmový) systém.