Napísali o nás

Prečítajte si recenzie od našich spokojných klientov:

Lucia CH.

Rýchly a profesionálny prístup. Nie ako dnešné firmy ktoré zoberú len peniaze a tvária sa že je všetko v poriadku. Aj keď za mňa trosku drahší, ale za kvalitu sa platí. Odporúčam !

Peter K.

Pracovníci prišli načas, urobili čo bolo treba. Nerád púšťam do domu cudzích ľudí ale tu bola radosť ich sledovať, naozaj veľký profesionáli. Neoľutoval som, že si objednal práve túto firmu.

Veronika B.

Mali sme problém s elektrikou, minulý elektrikár to nevedel nevyriešil. Zavolal som, chalani prišli za pár hodín, zistili kde je problém, opravili to a ešte mi poslali do mailu aj revíziu aby som to mohla ukázať šéfovi. Fantastické.

Alexander Z.

Pan Cambal nam robi revizie pre nase podniky uz dlhe roky. Pracu dobre urobi, je to velky poctivec. Klobuk dole

Ľudmila L.

Skoro ráno nám vypadla elektrika na prevádzke. Nepotrebovala som síce revíziu, ale rýchlo aby nás niekoho prišiel zachrániť, lebo  máme potraviny kde sú mrazené veci. Pán Čambal, ako jediný zdvihol ráno telefón a prišiel to opraviť. Odvtedy robí u nás aj revízie.

Lukáš T.

Stále mi vyhadzovalo istič. Boli tu dvaja elektrikári ale nevedeli to urobiť. Zavolal som p. Čambalovi. Všetko zmeral a nakoniec to všetko vyriešil na jednotku. Bola chyba v jednom stroji. Týmto mu ďakujem.

Nikolas N.

Mal som minulý rok revíziu na bleskozvod. Obsahovala jednu stručnú A4 bez fotografii samozrejme s chybami. Mal som možnosť to porovnať a musím povedať že tato firma mala úplne iný prístup a jednanie. Síce platil som trochu viac, ale aspoň viem za čo som platil, čo sa pri tej prvej predošlej spoločnosti žiaľ povedať nedalo.

Klaudia I.

Dlho som hľadala poctivú firmu, ktorá kladie dôraz na detaily a dotiahne prácu až do konca. Žiaľ doteraz som nemala dobre skúsenosti. S Vašou firmou som bola spokojná ako pozitívne hodnotím. Presnosť na dohodnutý termín, dobre odvedená práca a celkový prístup a postup vodí klientovi. Ďakujem

Rastislav K.

Nie som technický typ, ale po vytopení môjho bytu susedom mi nešla elektrika. Hľadal som niekoho kto mi nielen opraví ale vystaví aj doklad pre poisťovňu. A to táto firma bola parádna!

Dáša M.

Na revízie chodí sám šéf firmy. Veľmi milý pán, všetko pekne vysvetlí no klobúk dole. Určite ho zavolám aj nabudúce

Michal R.

Konečne poctivý revízny technik, ktorý nechce zbohatnúť na úkor iných. Cena férová, prístup slušný, môžem len odporúčať !

Roman C.

Tak borci prišli na sekundu presne. Ochotne mi všetko vysvetlili a potom zmerali skoro všetky zásuvky v dome, skontrolovali fakt asi všetko. Odporúčam využiť služby tejto spoločnosti.

Simona O.

Som rada že som našla vašu firmu. Dali ste mi dokopy elektriku aj vystavili revíziu. Ďakujem!

Karol. P.

Čambal si poctivo počas dvoch dní všetko puntičkársky prešiel, pomeral a napísal nám revíznu správu. Super !

Eva H.

Táto firma nám robí kontroly a revízie už dlhé roky a nikdy sme s ňou nemali žiaden problém.

Burk Schweizmuller

Ich war zufrieden. Sehr gut