Prečo si vybrať, alebo nevybrať práve našu firmu, tak na to, asi neexistuje jednoduchá odpoveď. Z praxe ale vyplýva, že my nie sme úplne bežná jednoduchá firma Jožkov a Ferkov so špinavými montérkami, akých máme dnes na Slovensku milióny. Naša firma poskytuje kvalitné prémiové služby a špecializujeme sa na zložité projekty a najmä opravy.

Našu firmu si tiež asi hocikto neobjedná pretože, prax ukázala, že si nás objednáte vtedy, keď iné firmy zlyhali a hľadáte kvalitu. Ako príklad uvediem vodoinštaláciu, pri ktorej zásadne nepoužívame pozinkované diely, ale drahšie mosadzné tvarovky. Prečo? Lebo pozinkované železné diely zhrdzavejú, ale mosadz nezhrdzavie nikdy.

Aj pri alarmoch používame komponenty výrobcov prémiových značiek s ktorými máme dobré skúsenosti – nekazia sa. Kanadské komponenty budú vždy drahšie ako čínske, ktoré pri alarmoch zásadne nepoužívame. My Vám nenamontujeme kameru, ktorá sa za rok pokazí pretože bola vyrobená v Číne a stála päť eur. My reklamácie skoro nemáme. K reklamáciám sa staviame zodpovedne a vždy ich vyriešime. Logicky je hlavne našim záujmom mať ich čo najmenej. Lepší výsledok má vždy ten, kto má rád svoju prácu a neponáhľa sa, ako niekto komu je to jedno. Aká bude práca človeka, ktorý ju potrebuje hocijako ale rýchlo dokončiť, zobrať rýchlo peniaze a ísť rýchlo ďalej? Dôvera sa dá ale budovať iba pomaly a na základe splnených očakávaní.

Ak si vyberáte firmu, ktorá Vám najlacnejšie namontuje alarm, alebo zavesí svietidlá tak nie sme pre Vás ta správna voľba. Nie že by sme to nezvládli, ale chceme sa primárne špecializovať na zložité a náročné projekty ako oprava elektroinštalácie, servis regulácie kúrenia , inak povedané na komplikované veci, ktoré hoci-kto nerobí…

Ak potrebujete v dome opraviť inteligentnú elektroinštaláciu, doprogramovať nové funkcie, urobiť revíziu elektroinštalácie, postarať sa o Vašu nehnuteľnosť, ste na správnej adrese.