Pretože kvalitné služby sú priamoúmerné ich cene. Napriek jednoduchému vysvetleniu aj tak dostávame niekedy takúto otázku. Za jej odpoveďou sa skrýva niekoľko faktorov, ktoré nás tak povediac prinútili napísať tento článok.

Asi ako prvé treba povedať to, že našu firmu si ľudia zväčša objednávajú, keď iné firmy zlyhajú. My sme zase na to zvyknutý, pretože sa nám páčia ťažké a komplikované projekty, nakoľko v nich vždy vidíme individuálnu výzvu. Ale najdôležitejšie je najmä to, že my si vždy poradíme s danou problematikou, nehovoriac o tom že sme autorizovaný na 90% európskeho trhu. Vysvetlíme to na príklade. Cena za realizáciu inteligentnej elektroinštalácie v klasickom RD sa pohybuje cca okolo 10000,- EUR. My sa budeme hýbať okolo 15000,- EUR, pretože vieme čo obnáša kvalitná montáž a logicky tým pádom zákazku na realizáciu nezískame, čo sa nám aj štandardne stáva. Bežná prax je ale zas taká, že nás potom zavolajú na tú istú predmetnú inteligentnú elektroinštaláciu len to celé opraviť. A to je už oveľa zložitejšie ako samotná prvotná montáž a žiaľ konečného zákazníka to bude stáť drahšie ako keby nás rovno objednal, no život je už raz taký… Presne takúto referenciu máme zverejnenú na našej Facebookovej stránke, stačí nakuknúť :-)

Po druhé by sme sa zmienili o tom, že v dnešnej dobe si stále veľa firiem myslí, že poskytovať služby u niekoho doma je jednoduché. Žiaľ opak je pravdou a realita býva veľa krát veľmi krutá. Už nežijeme v dobe, kedy po hodinovom meškaní pri dverách objaví v prepotenom tričku pán majster a Vy mu s radosťou otvoríte dvere :-) Dnes sa vyžaduje, že keď sa dohodneme, že prídeme o 09:00 ráno, tak 08:50 stojíme s prstom na zvončeku a čakáme na deviatu hodinu. Pod kufríky s náradím si dáme vždy papier, aby sme ani náhodou nepoškriabali podlahu. My nie sme iba elektrotechnici s vysokoškolským vzdelaním, čo Vám prišli namontovať svietidlá, dokážeme aj naprogramovať inteligentnú elektroinštaláciu, ale poradíme si aj výmenou vodovodnej batérie, či zavesením obrazu na stenu, ale aj s opravou kúrenia. Máme vlastné a čisté návleky na topánky a ak je potrebné príde Vám upratať naša upratovačka. Naučili sme sa byť multifunkčný, aby sme vedeli ponúknuť plnohodnotné služby.

Tretí faktor je najzaujímavejší, ale žiaľ aj veľmi desivý, pretože závažné problémy vo väčšine prípadoch sa ukážu až po dlhšom čase. A ako to už žiaľ býva, firma ktorá Vám to vtedy robila už dávno neexistuje, alebo existuje a Vám nikto nezdvíha telefón. Pre dobrý príklad, by sme tentokrát spomenuli na nefungujúce kúrenie, vtedy u neznámeho (dnes už nášho) klienta. A keď nebodaj zájde až do štádia, že Vám je už doma zima, potrebujete rýchlo niekomu zavolať, kto urgentne príde a problém vyrieši. A zrovna na začiatku vykurovacej sezóny býva dopyt po kurenároch väčší, ako po čokoláde v odtučňovacom tábore a Vy záverom zistíte, že pomaly nikto nemá na Vás čas. My to robíme trochu inak… Servisné kontroly vykurovacích zariadení vykonávame zásadne v lete, aby na začiatku zimy našli klienti nemali nikdy problém. K nám sa dovoláte vždy počas bežných pracovných dní a ak ste v prémium klube, telefón Vám niekto zdvihne aj o druhej ráno a následne urgentne príde. A ak Vám nebude fungovať kúrenie na začiatku vykurovacej sezóny prídeme tiež bezodkladne. A to preto, že o nás je známe, že nenechávame nikoho ako sa povie v „štichu“. Inak podobnú zákazku ako sme klientovi zachránili Vianoce, nájdete tiež na našom FB profile.

Myslíme si, že tieto faktory vypovedajú o kvalite a profesionálnosti a viac argumentov hádam ani netreba. Ak nás chcete bližšie spoznať pozývame Vás na kávu k nám do firmy, aspoň uvidíte že nesídlime v garáži ako dnešní mnohí hodinový manželia, ktorý vyrástli ako huby po daždi. Nás nájdete v centre mesta vedľa prezidentského paláca na Lermontovovej 12.